Dietetyka

Centrum Kobiet Garwolin
Swoją ofertę kierujemy do osób, które są zmotywowane do zmiany swoich nawyków żywieniowych i otwarte na przemianę. Każdy, kto korzysta z usług naszego dietetyka, poza planem dietetycznym i zaleceniami, uczy się w jaki sposób efektywnie zmienić nie tylko swój sposób odżywiania, ale także i styl życia. Kładziemy nacisk na to, aby klienci wykraczali daleko poza zakres wiedzy teoretycznej, stosując zalecenia w praktyce, a nawet ucząc innych zdrowego stylu życia, przekazując bliskim nowo zdobytą wiedzę.

OFERUJEMY:

Program odchudzający Ile diet potrzeba, żeby wreszcie na stałe zmienić swoje nawyki? Tylko jedna: ta, przy której się wytrwa. Jeśli więc chcesz na stałe zmienić swoje nawyki żywieniowe i utrzymać efekty odchudzania, zapraszamy do współpracy. Dietetyk jako coach będzie z Tobą regularnie współpracował, wspierał Cię, obserwował postępy i sprawi, że efekty diety będą utrzymywać się w czasie.

Program dla osób z niedowagą
Niedowaga nie jest dla nas tematem tabu. Jeśli spożywany pokarm nie zapewnia dostatecznej ilości energii na codzienne potrzeby, to organizm czerpie ją z rozpadu własnych tkanek, prowadząc do wychudzenia. Nasz dietetyk tak opracuje Twój jadłospis, aby wyrównać niedobory i pomóc osiągnąć pożądaną wagę.

Dietoterapię w schorzeniach
Pomagamy w zmniejszeniu objawów chorób poprzez leczenie dietą. Jest mnóstwo schorzeń, przy których dieta ma kluczowe znaczenie: nadciśnienie, cukrzyca, alergie pokarmowe, choroby układu krążenia, dna moczanowa i inne.

Program dla osób aktywnych
Dieta osoby o dużym poziomie aktywności fizycznej powinna spełniać specjalne wymagania. Dzięki odpowiedniemu jadłospisowi można znacznie polepszyć efekty treningu. Dieta jest opracowywana pod kątem uprawianej dyscypliny sportowej i dopasowywana do trybu życia osoby ćwiczącej.

Zalecenia dla kobiet w ciąży oraz karmiących
Okres ciąży oraz karmienia to bardzo istotny czas w życiu każdej kobiety. Dieta powinna dostarczać wszystkich niezbędnych składników nie tylko dla mamy, ale również dla dziecka. Dietetyk udzieli szczegółowych odpowiedzi na nurtujące pytania,  przekaże indywidualne zalecenia, jak również pomoże w powrocie do masy ciała sprzed ciąży.

JAK TO DZIAŁA?

  1.  Zgłoś się do nas i spotkaj  z dietetykiem. To indywidualna konsultacja, w czasie której możesz zadawać pytania dietetykowi, który oprócz udzielenia odpowiedzi sprawdzi Twój skład ciała, wskaże popełniane błędy w sposobie odżywiania oraz da Ci nowe zalecenia, mające poprawić stan zdrowia, samopoczucie i wygląd.
  2.  Odbierz dietę. Dieta jest opracowana specjalnie dla Ciebie. Nie korzystamy z żadnych szablonów czy gotowych jadłospisów. Będzie ona uwzględniała Twoje indywidualne zapotrzebowanie i preferencje smakowe oraz produkty, które możesz bez problemu kupić o danej porze roku. 
  3. Przyjdź do nas ponownie, aby sprawdzić postępy w stosowaniu diety i ocenić zachodzące zmiany. Regularne spotkania pozwalają na najlepsze efekty diety. Dają możliwość kontroli całego procesu, ale także dużo motywacji do zmian w diecie. Dietetyk wysyła do Ciebie także maile i SMS-y z dodatkowymi informacjami. 

ZAPISY:

mgr inż. Anna Kacperska dietetyk Cenrum Kobiet Fitline

tel. 781 07 64 64

CENNIK:

  • Pierwsza konsultacja - 100 PLN
  • Wizyta kontrolna - 80 PLN
  • Ustalenie 7- dniowej diety z możliwością powtarzania - 100 PLN
  • Ustalenie 14- dniowej diety z możliwością powtarzania - 150 PLN