Fryzjerstwo

Zabieg Prostowania Keratynowego

Keratin Therapy LISSE DESIGN od Alfaparf Milano, którego technologia została oparta na Kera-Collagen Complex, która za pomocą ciepła zmienia ustawienie łańcuchów keratynowych włosa, prostując je, dzięki czemu przyjmują charakterystyczny płaski kształt. Babassu Oil to cenny olejek z Amazonii o niewiargodnych właściwościach zmiękczających.  Przywraca włosom miękkość, gładkość i blask. Keratin Therapy LISSE DESIGN jest absolutnie bezpieczny (nie zawiera formaldehydu) i spełnia wymogi UE oraz inne normy międzynarodowe. Pozwala na prostowanie i farbowanie włosów tego samego dnia. Eliminuje efekt puszenia się włosów. W rezultacie włosy są gładkie, miękkie, pełne blasku oraz łatwe w rozczesywaniu. Efekt utrzymuje się do 3 miesięcy.

Nowość!!!

Botox dla włosów

Jednym ze sposobów regeneracji i odbudowy włosów jest tzw. "botoks" na włosy. To trójfazowy zabieg odbudowujący wewnętrzną strukturę włosa.Kuracja polecana jest włosom osłabionym, szczególnie zabiegami chemicznymi. Jak sama nazwa wskazuje, podczas tej pielęgnacji budulec włosa zostaje wypełniony specjalnymi składnikami. Włos staje się wzmocniony, wyrównana jest jego struktura, zwiększa się jego elastyczność i jędrność.  Zabieg utrzymuje się do 12 myć.

Koloryzacja

Pracujemy na farbach marki L'OREAL oraz CECE

LOREAL PROFESSIONNEL LUOCOLOR - Farby Luocolor firmy L’oreal Professionnel to odżywcza koloryzacja zapewniająca świeże, świetliste kolory z efektem trójwymiarowiści. Daje wyjątkowy efekt gry światła i głębi koloru, fryzura nabiera świeżości i głębi.Technologia Nutrishine z olejkiem z pestek winogron wzmacnia włosy od wewnątrz i wygładza łuski włosa na zewnątrz.

LOREAL PROFESSIONNEL MAJIREL- Farba pielęgnuje włosy na całej ich długości dzięki zawartości selektywnego składnika pielęgnującego Ionene G + Incell, działa wewnątrz i na powierzchni włosa. Unikalne połączenie pigmentów nasyca włosy jednolitym i trwałym kolorem. Rezultatem są wzmocnione i bardziej odporne włosy i doskonałe, precyzyjne efekty koloryzacji. Majirel zapewnia intensywny, trwały i pełen blasku kolor od nasady włosów aż po ich końce.


cu-1.jpgcu-3.jpgcu-7.jpgcu-4.jpgcu-8.jpgcu-6.jpgcu-2.jpgCennik usług

Strzyżenie damkie                                         od 20 zł

Strzyżenie męskie                                         od 10 zł

Strzyżenie damskie + modelowanie                od 25 zł

Modelowanie                                                od 20 zł

Kolor Loreal                                                  od 90 zł

Kolor Cece                                                   od 50 zł

Dekoloryzacja                                               od 50 zł + kolor

Loki                                                             od 50 zł

Ampułka + modelowanie                               od 60 zł

Trwała                                                        od 80 zł

Koki, upięcia                                                 od 80 zł

Wygładzanie keratynowe                               od 250 zł

Botox                                                           od 80 zł

 

Cena zależna od długości i gęstości włosów.